fbpx
+48 514 125 138 iwona@iwonawojtak.pl

Kim jestem?

Doradcą żywieniowym - do zadań specjalnych!

O mnie…

Od lat zajmuję się zawodowo dietetyką i intensywnie szkolę uczestnicząc w warsztatach i konferencjach z zakresu dietetyki sportowej i klinicznej. Jako doradca żywieniowy współpracuję m.in. z Instytutem Mikroekologii w Poznaniu oraz laboratorium ALAB.

Doświadczenie zdobywałam prowadząc catering  dla osób z alergiami pokarmowymi i celiakią, a później – rozwijając własny gabinet dietetyczny.

Jestem również studentką Psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, ze specjalizacją neuropsychologiczną. Szczególnie interesuje mnie rola mikrobioty jelitowej w etiologii zaburzeń psychicznych.

Aktualnie przygotowuję pracę dyplomową na temat zaburzeń osi jelitowo-mózgowej u osób z IBS

Prywatnie –  od wielu lat jeżdżę konno i uwielbiam spędzać czas ze zwierzętami 🙂

 

Dieta kojarzy się przede wszystkim z dążeniem do szczupłej sylwetki, niskim poziomem tkanki tłuszczowej i obsesyjnym liczeniem kalorii…

Prawda?

Dla mnie na pierwszym miejscu jest Twoje

zdrowie i dobre samopoczucie. 

Wierzę, że ciało i psychika w pełni zdrowia mogą zaoferować Ci znacznie więcej, niż przypuszczasz: efektywność w pracy i na treningach, atrakcyjny wygląd i radość z życia – nawet, jeśli obecnie zmagasz się z poważnymi problemami.

Stawiam na kompetencję

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. W pracy opieram się na wiedzy naukowej, a na pierwszym miejscu jest dla mnie Twoje bezpieczeństwo.

Sama wiem, jak jest ciężko...

…zmienić styl żywienia, kiedy próbujemy pogodzić ze sobą studia, pracę i obowiązki domowe – nie oczekuję, że staniesz na rzęsach żeby schudnąć!

Możesz liczyć na moje wsparcie

Układam jadłospis na podstawie Twoich przyzwyczajeń, biorę pod uwagę to, co lubisz, ale również – jakie masz ograniczenia. Brak czasu, ograniczone finanse, kłopoty z organizacją – znajdziemy na to sposób!

Niektóre z odbytych przeze mnie szkoleń i kursów:

Chcę Ci pokazać, że w dzisiejszych czasach zdrowy styl życia jest dużym wyzwaniem

– ale brak perfekcji nie musi być powodem, dla którego odpuścisz swoje cele!

Wpadnij do naszej grupy!

Dietetyczny Elementarz - lekko o zdrowym żywieniu

Jeżeli szukasz inspiracji do gotowania, prostych, skutecznych porad i uporządkowania wiedzy o zdrowej diecie, zapraszam Cię do mojej facebookowej społeczności 🙂

CHCĘ DOŁĄCZYĆ